Realitní kancelář REALTARK

Kompletní nabídka

Dopis pro prodávající

Nakupujeme nemovitosti


Nabídka spolupráce

KontaktyPro velký zájem našich klientů hledáme byty, domy, pozemky.

Vaši cenu respektujeme. Nabízíme Vám nezávaznou konzultaci.
Svěřte realitní kanceláři Vaši nemovitost a budete bez starostí.
Víte o prodeji nemovitosti? Dejte nám tip. Po realizaci zakázky Vás odměníme.

Prodej RD s pozemkem 970 m2 Plzeň - Lhota

Prodej RD po rekonstrukci s garáží a mobilheimem Plzeň - Lhota

Stav zakázky: Aktivní
Okres: Plzeň-město
Cena: 6.499.000,- Kč
Datum vložení: 25.5.2023

Hledáte RD v Plzni k bydlení, podnikání nebo jako investici?

Nabízíme Vám k prodeji polovinu patrového rodinného dvojdomu s plochou obytných místností 81 m2. Celková užitná plocha domu činí 171 m2 – viz. níže dispozice. Garáž svého času využívanou jako dílna zámečnictví, opravna automobilů s možností parkování pro 2 automobily. Mobilheim na vlastním stavebním pozemku. V obci Plzeň - Lhota u Plzně. Celková plocha pozemku 970 m2.

Dispozice:

I. NP - vstupní chodba, koupelna se sprchou a WC s instalací na pračku v mezipatře. Vstup do prostoru 1+1 s bytnou plochou 42 m2. Vstup do sklepa.
II. NP - vstupní chodba, koupelna se sprchou a WC s instalací na pračku v mezipatře. Vstup do prostoru 1+1 s bytnou plochou 39 m2. Vstup na půdu.
Obě patra mají vlastní kuchyňskou linku.
Půda – 50 m2
I. PP - sklep 26 m2 – 3 místnosti malá dílna, technická místnost, zásobárna na tuhá paliva.
Dílna – garáž 54 m2 byla používána k podnikání.
Mobilheim – 3+1 se dvěma vstupy, kompletním vybavením a zařízením. Obložený s přístavbou krytého parkování a bezbariérového přístupu. Využívaný sezónně. S možností obývat celoročně, jelikož je napojen na vlastní vrt, vlastní septik a elektřinu přivedenou z hlavní budovy RD.
Malá hospodářská stavení v řadě 21 m2.

Dispozice pozemku:

Spodní část je využitá jako okrasná zahrádka před domem. Vedle domu k parkování a posezení. Nad domem stojí dílna – garáž. Horní část, na které stojí mobilheim slouží k pěstování a rekreaci. Mimo záhonů a stromů a mobilheimu najdete na horní části samostatný sklep. Mezi horní a dolní parcelou stojí řada malých hospodářských přístavků, kde se dříve chovala domácí zvířata.

Inženýrské sítě:

Elektřina 220/380, plyn, kanalizace vodovod obecní, vlastní studna (momentálně nevyužívaná). Vytápění plynovým kotlem + v každém patře krbová kamínka. Ohřev TUV bojlery. Původní septik (10 m3) u domu byl po zavedení městské vody a kanalizace zcela vyčištěn. Nyní je využíván jako zásobárna vody na zalévání … Mobilheim je napojen na vlastní vrt, vlastní nový tříkomorový septik systém.

Technický stav:

Dobrý. Hlavní budova byla postavena roku tavby 1950. Průběžně procházela opravami. Hlavní a poslední rekonstrukce proběhla v roce 2013: výměna oken, sádrokartonové obklady obytných místností, OSB desky na podlaze + linoleum, osazení litinových krbových kamen s obklady, snížené palubkové stropy, nová kuchyňská linka, vybavení koupelen, rozvody elektřiny s podružným měřením, rozvody plynového topení a radiátory, rekonstrukce sklepa + dlažby, zateplení domu minerální vatou, nová omítka. Trámy ošetřené, napuštěné.

PENB:

F

Občanská vybavenost:

Nákupní středisko, MŠ, ZŠ v dosahu, doprava MHD autobus.

Poznámka:

Nyní je dům pronajímán. Výnos sdělíme osobně. Nemovitost doporučujeme klientům, kteří hledají: investici do pozemku s potenciálem, případně vícegeneračního bydlení, či kombinaci bydlení a podnikání. V neposlední řadě, díky šikovnému rozdělení pozemků, je v budoucnu možno zkusit žádat na horní části o stavbu druhého RD.

Cena: 6.499.000,- Kč

K jednání

Informace na tel:. +420 603 827 281 p. Václav Týzl, tyzl@realtark.cz,

Prodej RD po rekonstrukci s garáží a mobilheimem Plzeň - Lhota Prodej RD po rekonstrukci s garáží a mobilheimem Plzeň - Lhota Prodej RD po rekonstrukci s garáží a mobilheimem Plzeň - Lhota Prodej RD po rekonstrukci s garáží a mobilheimem Plzeň - Lhota Prodej RD po rekonstrukci s garáží a mobilheimem Plzeň - Lhota Prodej RD po rekonstrukci s garáží a mobilheimem Plzeň - Lhota Prodej RD po rekonstrukci s garáží a mobilheimem Plzeň - Lhota Prodej RD po rekonstrukci s garáží a mobilheimem Plzeň - Lhota Prodej RD po rekonstrukci s garáží a mobilheimem Plzeň - Lhota Prodej RD po rekonstrukci s garáží a mobilheimem Plzeň - Lhota Prodej RD po rekonstrukci s garáží a mobilheimem Plzeň - Lhota Prodej RD po rekonstrukci s garáží a mobilheimem Plzeň - Lhota Prodej RD po rekonstrukci s garáží a mobilheimem Plzeň - Lhota Prodej RD po rekonstrukci s garáží a mobilheimem Plzeň - Lhota Prodej RD po rekonstrukci s garáží a mobilheimem Plzeň - Lhota Prodej RD po rekonstrukci s garáží a mobilheimem Plzeň - Lhota Prodej RD po rekonstrukci s garáží a mobilheimem Plzeň - Lhota Prodej RD po rekonstrukci s garáží a mobilheimem Plzeň - Lhota Prodej RD po rekonstrukci s garáží a mobilheimem Plzeň - Lhota Prodej RD po rekonstrukci s garáží a mobilheimem Plzeň - Lhota Prodej RD po rekonstrukci s garáží a mobilheimem Plzeň - Lhota Prodej RD po rekonstrukci s garáží a mobilheimem Plzeň - Lhota Prodej RD po rekonstrukci s garáží a mobilheimem Plzeň - Lhota Prodej RD po rekonstrukci s garáží a mobilheimem Plzeň - Lhota Prodej RD po rekonstrukci s garáží a mobilheimem Plzeň - Lhota Prodej RD po rekonstrukci s garáží a mobilheimem Plzeň - Lhota Prodej RD po rekonstrukci s garáží a mobilheimem Plzeň - Lhota Prodej RD po rekonstrukci s garáží a mobilheimem Plzeň - Lhota Prodej RD po rekonstrukci s garáží a mobilheimem Plzeň - Lhota